Koniec školského roka vo vynovenej základnej škole

Od: redakcia
June 28, 2024
Koniec školského roka vo vynovenej základnej škole

Všetci z nás sa počas svojich školských čias bez pochýb tešili na koniec školského roka, kedy začal čas prázdnin a bezstarostných dní. Aj vo Vajnoroch prebehlo na konci školského roka 2023/2024 slávnostné odovzdávanie vysvedčení.

Výučba už v súčasnosti prebieha aj v skolaudovanej budove základnej školy, ktorá je najväčšou investíciou v novodobej histórii Vajnor. No a tesne pred kolaudáciou je aj školský dvor so športovým areálom. Súčasťou nového areálu bude napríklad vonkajšia trieda, amfiteáter, ale aj miesta na šport ako multifunkčné ihriskou, workoutové ihrisko alebo bežecká a dráha a tiež bicykliarne a kolobežkáreň.

vysvedčenia

Na odovzdávaní vysvedčení sa tento rok zúčastnil aj starosta Mestskej časti Bratislava - Vajnory Michal Vlček. "Veľmi ma teší, že som mohol dnes odovzdať vysvedčenia trom triedam prváčikov. Prajem im, aby ich ďalšie školské roky boli rovnako úspešné a plné radosti".

Škola sa tiež rozlúčila s deviatakmi, ktorí sa vydávajú na novú životnú cestu. "Verím, že si zo základnej školy odnášajú nielen vedomosti, ale aj pekné spomienky a priateľstvá, ktoré im zostanú navždy, a že budú Vajnory a našu školu Kataríny Bruderovej reprezentovať, nech ich už ich kroky povedú kamkoľvek", povedal Michal Vlček.

Ďakujeme všetkým paniam učiteľkám a pánom učiteľom za ich náročnú a často nedocenenú prácu. Prajeme im a rovnako aj všetkým deťom a rodičom krásne prázdniny plné oddychu a nových zážitkov!